AndaVet do pielęgnacji psich łap
i przestrzeni międzyopuszkowyc
wpływaj? korzystnie na zdrowie łap
i  uchroni? przed poważnymi problemami

SPRAY

AndaVet do regularnej pielęgnacji psich łap i przestrzeni międzyopuszkowych. Utrzymuję skórę między palcami i opuszkami w pożądanym stanie. Zapobiega i usuwa nieprzyjemne zapachy. Regularne stosowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji bakteryjnych i grzybicznych. Chroni skórę przed skutkami przegrzania, nadmiernego pocenia się i wydzielania łoju. Nie zawiera perfum i nie powoduje nadmiernego lizania.

Sposób użycia: Raz dziennie spryskać czyste i suche przestrzenie międzyopuszkowe. Pozostawić na kilka minut i wytrzeć. Po zastosowaniu najlepiej wyprowadzić psa na krótki spacer. W przypadku wysokiego ryzyka stosować rano i wieczorem.

Składniki(INCI): Aqua, Propylene Glycol , Glycelorum, Chlorhexidine acetate, Enilkonazol.

Prosta aplikacja!

cena: 17 PLN

ZASYPKA

AndaVet do regularnej pielęgnacji psich łap i przestrzeni międzyopuszkowych. Utrzymuje skórę między palcami i opuszkami w pożądanym stanie. Zapobiega i usuwa nieprzyjemne zapachy. Regularne stosowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia infekcji bakteryjnych i grzybicznych. Chroni skórę przed skutkami przegrzania, nadmiernego pocenia się i wydzielania łoju. Produkt bez zapachu, nie powoduje nadmiernego lizania.

Sposób użycia: Raz dziennie posypać czyste i suche przestrzenie między opuszkowe. Po zastosowani najlepiej jest wyprowadzić psa na krótki spacer. W przypadku wysokiego ryzyka stosować rano i wieczorem.

Składniki(INCI: Talc, Zinc Oxide, Citric Acid, Salicylic Acid, Enilkonazol.

Większa wydajsość!

cena: 13 PLN

twoje zamówienie:

cena ilość suma
spray 17 pln szt. 0.00 PLN
zasypka 13 pln szt. - PLN
razem: - PLN


Forma Płatności:
przelew tradycyjny + przesyłka (poczta polska) 5,90 PLN

do zapłaty: - PLNImię*
Nazwisko*
e-mail*
Telefon*
Ulica*
Nr domu/Nr lokalu* /
Miasto*
Kod pocztowy* -
Kraj*
UwagiAkceptuję regulamin


Regulamin

1. Towar zamówiony wysyłany po przedpłacie na konto. Koszt wysyłki przy płatności przelewem do 15 sztuk wynosi 5,90 PLN

2. Przedpłat należy dokonywać na konto:

Laboratorium ALTA
85-681 Bydgoszcz
ul. Skromna 10
nr rachunku: 02 1050 1139 1000 0090 7917 9405

3. Wysyłka następuje do 3 dni roboczych od momentu :
- zaksięgowania kwoty na naszym koncie (przedpłata)

4. Przy przesyłkach o niestandardowych wymiarach koszt wysyłki jest ustalany indywidualnie.

5. Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT. Ceny dotyczą przesyłek krajowych. Koszt wysyłki zagranicznej według ustalonej taryfy zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

6. Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez firmę Laboratorium ALTA zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz.883). Oświadczam, że zostałem poinformowany, że podanie moich danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz, że przysługuje mi prawo wglądu do nich, jak również możliwość ich poprawiania przez firmę Laboratorium ALTA.

7. Polityka prywatności Twoje dane są właściwie chronione podczas dokonywania zakupów. Wszelkie dane jakie gromadzimy podczas Twojej obecności na naszej witrynie wykorzystujemy tylko i wyłącznie do celów statystycznych tak aby lepiej poznać i dostosować się do Twoich preferencji. Dane podawane w formularzu wykorzystujemy dla celów realizacji zamówień i księgowych (np. do fakturowania) i nie są powierzane ani udostępniane osobom trzecim.
Jeżeli masz pytania czy wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności, nasz Dział Obsługi Klienta chętnie odpowie na każde Twoje pytanie. Wystarczy napisać na adres info@andavet.pl

8. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, zakupiony towar można zwrócić w okresie do 10 dni od otrzymania towaru.

9. Podstawą zwrotu jest paragon lub faktura VAT.

10. Wszystkie ceny w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek VAT (23%).
powrót na górę strony